SmodBIP
UWAGA: To jest WERSJA ARCHIWALNA, strona została skasowana: 10.07.2019 z powodu:
Informację przeniesiono na stronę Rady Gminy

Dyżury radnych

Urząd Gminy w Biesiekierzu
76-039 Biesiekierz 103

 

Przewodniczący Rady Gminy Biesiekierz Marek Płaza pełni dyżur:
co drugi i czwarty czwartek każdego miesiąca
w godzinach od 9:00 do 13:00

w Urzędzie Gminy w Biesiekierzu (pokój przy sali konferencyjnej)
w sprawach skarg i wniosków mieszkańców.

 

 W okresie wakacyjnym
dyżury radnych są zawieszone i kontakt z radnymi możliwy jest poprzez
Biuro Rady Gminy Urzędu Gminy w Biesiekierzu

 
 

Dyżury radnych w poszczególnych okręgach

Okręg nr 1: TERELAK Jan Jerzy
Biesiekierz od nr 11 do nr 37, Rutkowo
Miejsce spotkań: świetlica wiejska w Biesiekierzu
Termin: w pierwszy czwartek miesiąca w godz. 18:00 - 19:00

Okręg nr 2: SMAGIEŁ Ryszard Jerzy
Biesiekierz od nr 1 do nr 10, od nr 40 do końca
Miejsce spotkań: świetlica wiejska w Biesiekierzu
Termin: w pierwszy czwartek miesiąca w godz. 18:00 - 19:00

Okręg nr 3: PIEKARSKA Elżbieta
Gniazdowo, Cieszyn, Starki, Witolubie
Miejsce spotkań: świetlica wiejska w Gniazdowie
Termin: w pierwszy czwartek miesiąca w godz. 18:00 - 19:00

Okręg nr 4: DUTKIEWICZ Daniel Mirosław
Kotłowo
Miejsce spotkań: do uzgodnienia
Termin: kontakt tel. 600 928 791

Okręg nr 5: KULIK Małgorzata Agnieszka
Laski Koszalińskie
Miejsce spotkań: świetlica wiejska w Laskach Koszalińskich
Termin: w pierwszą środę miesiąca w godz. 17:00 - 18:00

Okręg nr 6: WYPYCH Jan Marek
Kraśnik Koszaliński, Nosowo
Miejsce spotkań: świetlica wiejska w Kraśniku Koszalińskim
Termin: w pierwszy czwartek miesiąca w godz. 18:00 - 19:00

Okręg nr 7: KRAWCZAK Krzysztof
Nowe Bielice od nr 1 do nr 19, od nr 21 do nr 34, od nr 44 do nr 46
Miejsce spotkań: świetlica wiejska w Nowych Bielicach
Termin: w pierwszy czwartek miesiąca w godz. 17:00 - 18:00

Okręg nr 8: PŁAZA Marek Leszek
Nowe Bielice nr 20, od nr 35 do nr 43, od nr 47 do końca
Miejsce spotkań: świetlica wiejska w Nowych Bielicach
Termin: w pierwszy czwartek miesiąca w godz. 17:00 - 18:00

Okręg nr 9: GRAJPER Paweł
Parnowo, Parnówko
Miejsce spotkań: świetlica wiejska w Parnowie
Termin: w drugi wtorek miesiąca w godz. 18:00 - 19:00

Okręg nr 10: TOMCZAK Bernadeta Stanisława
Parsowo
Miejsce spotkań: świetlica wiejska w Parsowie
Termin: w pierwszy czwartek miesiąca w godz. 18:00 - 19:00

Okręg nr 11 BEJNAROWICZ Anna
Stare Bielice od nr 18 do nr 22, nr 29, nr 30, nr 33, nr 35, nr 37, nr 39, nr 41, nr 43, nr 45, nr 46, od nr 49 do nr 53, nr 87, nr 102, nr 104, nr 105, nr 108, nr 127, Tatów
Miejsce spotkań: świetlica wiejska w Starych Bielice
Termin: w pierwszy czwartek w godz. 18:00 do 19:00

Okręg nr 12: KAMYK Wanda Krystyna
Stare Bielice od nr 1 do nr 4, nr 7, od nr 9 do nr 12, nr 23, nr 24, nr 25, nr 28, nr 31, nr 32, nr 34, nr 36, nr 38, nr 40, nr 42, nr 44, nr 47, nr 48, od nr 54 do nr 58, od nr 60 do nr 74, nr 94, nr 98, od nr 121 do nr 126, nr 230, nr 231
Miejsce spotkań: świetlica wiejska w Starych Bielicach
Termin: w pierwszy czwartek miesiąca w godz. 18:00 - 19:00

Okręg nr 13: MODŁA Monika
Stare Bielice nr 5, nr 6, nr 8, od nr 13 do nr 17, nr 117, nr 118, nr 120, od nr 127 do nr 147, od nr 201 do nr 214
Miejsce spotkań: świetlica wiejska w Starych Bielicach
Termin: w pierwszy czwartek miesiąca w godz. 18:00 - 19:00

Okręg nr 14: JABŁOŃSKA-BAUER Małgorzata Eliza
Stare Bielice od nr 75 do nr 86, od nr 88 do nr 93, od nr 96 do nr 97, od nr 99 do nr 101, nr 103, nr 106, nr 107, nr 109, od nr 110 do nr 115
Miejsce spotkań: świetlica wiejska w Starych Bielicach
Termin: w pierwszy czwartek miesiąca w godz. 18:00 - 19:00

Okręg nr 15: SZYMAŃSKI Dariusz Ireneusz
Świemino, Świeminko, Warnino
Miejsce spotkań: świetlica wiejska w Warninie
Termin: w pierwszy czwartek miesiąca w godz. 18:00 - 19:00



Opublikował: Witold Patan
Publikacja dnia: 09.03.2017
Wytwarzający/Odpowiadający: Anna Głuszek
Dokument z dnia: 09.03.2017
Dokument oglądany razy: 8 520

Wersja do druku
Logo epuap - katalog spraw